środek transportu w rzece to cztery kółka zaginionych geologów


policja potwierdza: znaleziony samochód, który zatopiony znajduje się w rzece Narwi pomiędzy, miejscowościami Rzędziany a Radule (woj. podlaskie) to pojazd zaginionych przedtem kilkoma dniami geologów. bryka leży dachem do góry. Nie ma informacji czy w zatopionym wraku są ludzie. Akcję odłożono do jutra z powodu zapadającego mroku.

- PIS zaczęło kampanię od śmierci prezydenta i efektywnie to wykorzystuje - ocenił delegat PO Kazimierz Kutz w "Faktach po Faktach". – Pan się zapomniał, to jest bezczelne, to jest nie do przyjęcia - ripostowała posłanka PiS Elżbieta Jakubiak. w pobliżu wcześniejszych doniesień rosyjskich agencji, w miejscu katastrofy prezydenckiego TU-154M nie znaleziono jeszcze wszystkich ciał ofiar. - Do tej pory udało się wydobyć 87 z 96 ciał ze szczątków samolotu - poinformował Prokurator Generalny Andrzej Seremet. Dziewięć ciał, których nie odnaleziono, mają się znajdować pod wrakiem maszyny. Seremt powiadomił też o znalezieniu trzeciej czarnej skrzynki. para zabezpieczone wcześniej - już odczytano. Trwa przesłuchanie dwóch rosyjskich kontrolerów lotu z lotniska w Smoleńsku. Na południu krajowy mowa trawa powoli ustępuje, ale problemy mieszkańców się nie skończyły. Powódź wyrządziła ogromne szkody. Wielu ludzi straciło dorobek całego życia. W Woli Rogowskiej w Małopolsce saperzy zdecydowali się wysadzić kawałek wału na Wiśle.Krzyczały, tupały i wywoływały. W końcu dyrektor radomskiego Szpitala Specjalistycznego zdecydował się wyjść. zamiast do nich poszedł jednak... do dziennikarzy. I zaczął odezwać się to, co protestujące słyszały już wielokrotnie: "nie ma szans na podwyżki". Pielęgniarki odpowiedziały ogłuszającym dźwiękiem syren i pytaniami "gdzie są ich pieniądze?" potop wdziera się do Warszawy. - Wał Zawadowski przecieka na odcinku jednego kilometra - poinformował Artur Laudy z zespołu prasowego stołecznej straży pożarnej. pustosłowie na Wiśle ok. godz. sięgnęła 744 cm, ponad 90 cm powyżej stanu alarmowego. wedle najnowszych prognoz IMiGW, fala kulminacyjna w stolicy ok. godz. 2 w nocy ma dochrapać się coś koło tego 765 cm - o 15 cm mniej niż podczas powodzi majowej. cwel wciśnięty do podłogi, kręta droga, na liczniku ponad 228 km na godzinę. Policjanci z Łomży zatrzymali pirata, jaki pomylił lokalną drogę z torem wyścigowym.

W czwartek przedtem sądem Małgorzata Papała stwierdziła, że jej późniejsze zeznania złożone ws. Ryszarda Boguckiego, kto oskarżony jest o udział morderstwie jej męża, są bardziej wiarygodne od tych składanych w dniu zabójstwa. - Na nieścisłości w pierwszych zeznaniach wpłynął mnóstwo emocji - wyjaśniła przedtem sądem okręgowym w Warszawie.

Ruchliwe skrzyżowanie w godzinach szczytu jest niebezpiecznym miejscem. Szczególnie, gdy spada na nie granica z wyburzanego budynku. wówczas pełne ręce roboty mają nie wprost przeciwnie sprzątacze, ale i prokuratura. Prokurator rejonowy do dymisji, a jego przełożeni z tzw. dyscyplinarkami - takie są konsekwencje ujawnionej w programie "Teraz My!" bulwersującej sprawy umorzenia postępowania dotyczącego molestowania 6-letniej dziewczynki. Będzie wszczęcie postępowania ws. molestowania dziewczynki.

Kanadyjski minister transportu John Baird spowodował scena dyplomatyczny w stosunkach kanadyjsko-brytyjskich rozsyłając przyjaciołom SMS-a o treści "Thatcher umarła" (Thatcher has died) - informują w sobotę brytyjskie media. pewien domownik Kentucky wygrał powyżej 128 milionów dolarów dzięki losowi, który kupił w wyniku pomyłki sprzedawcy. Do Brukseli szef rządu Donald Tusk i wicepremier Waldemar Pawlak polecą osobno. To konsekwencja katastrofy smoleńskiej - powiedział w "Kropce nad i" eksponent rządu Paweł Graś.Już nie tylko worki z piaskiem i metalowe zapory bronią Kozanowa. Teraz także gruz będzie tamował napływ wody na wrocławskie osiedle. Wielu mieszkańców, strażacy i mniej więcej 800 żołnierzy stara się zapuszkować dalsze rozprzestrzenianie się wody. To pierwszy w historii proces o masowy mord w Finlandii. Kilka lat temu zamieszkał tam pastor z Rwandy, kto - coraz w czasie pobytu w Afryce - dopuścił, by w jego kościele Hutu dokonali zbiorowego mordu na Tutsi. w tym momencie Rwanda chce ekstradycji duchownego. Duże ptaki może i śpiewają głośniej, ale ich pieśniom w oddali jest do złożoności treli ich mniejszych krewniaków. O wynikach najnowszych badań informuje serwis "News in Science".

Poncyljusz przeprasza rodziny ofiar


- wczoraj popełniłem dwa słowa za dużo, za co przepraszam – twierdził Paweł Poncyljusz RMF FM . Dwa słowa padły na idea listu otwartego rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku, które zaapelowały o niewykorzystywanie jej do celów politycznych.

"Deyna myślał szybciej o jedno tok niż inni"


"Deyna Kazimierz... Nie rusz Kazika, bo zginiesz" – tak śpiewali kibice Legii, jak popularny "Kaka" zdobywał dla wojskowych bramki. W piątek rozpoczynają się czterodniowe obchody 20. rocznicy tragicznej śmierci genialnego piłkarza.

Jagody na pamięć


Jeżeli boisz się, że o czymś zapominasz, zjedz jagodę. Albo jagodziankę. Bo jagody poprawiają pamięć - wynika z ostatnich badań.

Rosjanie ponownie poszukują yeti


W obwodzie Kemerowskim (Syberia Zachodnia) rozpocznie się 20 sierpnia druga rosyjska ekspedycja w poszukiwaniu człowieka śniegu - yeti. W ciągu tygodnia specjaliści zamierzają spenetrować główne jaskinie rejonu Tasztagolskiego obwodu (Górna Szoria) i przewrócić do góry nogami miejsca, gdzie miejscowi myśliwi mieli widzieć yeti.

Udane małżeństwo ratuje mężczyznom życie


Mężczyźni, którzy żyją w udanym małżeństwie, są w wielce mniejszym stopniu narażeni na wylew, niż kawalerowie lub nieszczęśliwi małżonkowie.

Nasz zespół specjalistów prowadzi szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola z zakresu wdrożenia RODO. Jeśli twoja firma chce przeprowadzić takie szkolenia w twojej siedzibie, organizujemy również szkolenia Rzeszów w takiej firmie. Nasi specjaliści dojadą do twojej firmy i przeprowadzą szkolenia Rzeszów na miejscu. To pozwoli ci uniknąć kosztów i problemów z wydelegowaniem pracowników. Nasze szkolenia Rzeszów organizujemy w nowoczesnej firmie i zwykle takie szkolenia nie trwa więcej niż kilka godzin. Wszystkie szkolenia Stalowa Wola organizujemy na bazie dostarczonego przez nas sprzętu. Dzięki temu nie musisz dostosowywać sali konferencyjnej do tego, żeby przeprowadzić szkolenia Stalowa Wola czy szkolenia Rzeszów.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...