Ceny miedzi spadły; na rynkach obawy o deficyty budżetowe w Europie


Na rynkach metali spadają ceny miedzi. Inwestorzy obawiają się, że deficyty budżetowe krajów w Europie wpłyną na przyhamowanie wzrostu gospodarczego i spowolnią globalne ożywienie - podają maklerzy. Ceny miedzi spadły; na rynkach obawy o deficyty budżetowe w Europie.

dzisiejszy denny od oczekiwań odczyt wskaźnika ADP, kto obrazuje zmianę liczby etatów i stanowi "przedsmak" piątkowych danych o zmianie liczby miejsc pracy w amerykańskim sektorze pozarolniczym, asertywność zmroził nastroje na rynkach. W Europie spadki widocznie się pogłębiły, zaś tam, gdzie tliła się nutka optymizmu, przed końcem dnia jawnie przygasła. Amerykańska rezerwa Federalna podjęła we wtorek decyzję o pozostawieniu bez zmian głównej stopy procentowej - poinformował Fed po zakończeniu posiedzenia. Główna stopa procentowa funduszy federalnych dalej wynosi dlatego 0 do 0,25 proc. Dzisiejsze posiedzenie na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych może zacząć się od spadków głównych indeksów, oceniają analitycy. chociaż wydarzeniem dnia będzie debiut akcji PZU.grono nadzorcza spółki koleje Mazowieckie zawiesiła prezesa Jakuba Majewskiego - podał brama tvnwarszawa.pl. Majewski, który stoi na czele spółki od połowy roku proponował radykalne reformy i zmianę mentalności. Przegrał z oporem związków zawodowych, których aktywność w spółce chciał ograniczyć. Dyrektor całościowy Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW) Dominique Strauss-Kahn zaapelował w piątek do przywódców państw świata o powiedzenie jasnych strategii wyjścia z kryzysu, by nie naruszyć rysującej się poprawy koniunktury. grecki rząd zatrudnił Lazard Ltd. w sprawie doradzenia w możliwej restrukturyzacji zadłużenia Grecji - podał "EuroWeek" nie wymieniając źródła tej informacji.

Do końca 2010 r. tok złotego umocni się pod euro i dolara, prognozują analitycy pytani za pośrednictwem "Dziennik Gazetę Prawną". To dobra wiadomość dla spłacających kredyty we frankach, gorsza - dla eksporterów.

PBG zawarł dwie umowy z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Umowa, w której wystąpił w charakterze lider konsorcjum, ma wartość 702,8 mln zł netto, a umowa, w której jest partnerem konsorcjum, opiewa na 765,6 mln zł netto - podała spółka w komunikacie. maksyma wydatkowa będzie obowiązywała już w budżecie na 2011 rok - zapowiedział w TVN CNBC interes podsekretarz finansów Ludwik Kotecki. Da to oszczędności sięgające 3 miliardów złotych. resort finansów przyznaje, że w przyszłym roku będzie budżet zaciskania pasa.

Oprócz komisarza ds. budżetu na szczytach Komisji Europejskiej znajdzie się coraz kilkoro Polaków - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza". Będą coś koło tego tak ważnych tek jak rolnictwo czy działalność polityczna zagraniczna. Niewielka sztolnia złota w pobliżu miejscowości Tyndrum w Szkocji, w regionie Highlands, istnieje od 20 lat, acz wówczas w tym momencie zacznie usuwanie na skalę komercyjną - pisze w poniedziałek brytyjska pismo "Daily Telegraph". Słabe nastroje na światowych parkietach spowodowane wzrostem awersji do ryzyka najprawdopodobniej przyczynią się dziś do kontynuacji spadków na warszawskiej GPW, oceniają analitycy.dawny łysek przebiegał pod znakiem dalszej zniżki notowań eurodolara, wprawdzie obniżenie ten nie był tak muskularny jak miało to lokalizacja w poprzednich dwóch miesiącach. tok EUR/USD na początku lutego kształtował się w okolicach poziomu 1,4000, odnotowując w kolejnych dniach spadek w okolice 1,3440. nie wcześniej ten poziom wsparcia zatrzymał dalszą zniżkę głównej pary walutowej. Kryzys oszczędny i zmiany klimatyczne są tematami rozpoczętego w Szkocji szczytu ministrów finansów państw grupy G20. Uczestnicy zgadzają się, że oba problemy należy rozwiązać jak najszybciej, zdania dotyczące metod działania są niemniej podzielone. Chrysler Group LLC, amerykański koncern samochodowy, który połączył się z włoskim Fiatem aby uratować się przedtem bankructwem, zamierza wprowadzić na bazar w USA modele Fiata i zaprzestać produkcji niektórych swoich modeli.

PKP S.A. nie przekażą na razie nieruchomości Przewozom Regionalnym


Zarząd PKP S.A. poinformował w piątek w oświadczeniu, że nie przekaże aportem spółce PKP Przewozy Regionalne 31 nieruchomości o wartości 161 mln zł, dopóki ta nie przedstawi dokumentów obrazujących jej sytuację finansową.

Dały wam zarobić. Niewiele


nad połowa funduszy inwestycyjnych dała w styczniu zarobić. byle jaki rozwój dla funduszy akcji wyniósł 0,2 proc., a dla funduszy papierów dłużnych 1,26 proc. - podały w swoim raporcie Analizy Online.

stary Bundesbanku: wsparcie Grecji najlepszym wyjściem


Udzielenie zadłużonej Grecji wsparcia finansowego jest najlepszą drogą, by uchronić inne państwa UE poprzednio negatywnymi skutkami kryzysu - ocenił prezes banku centralnego Niemiec, Bundesbanku Axel Weber w rozmowie z czwartkowym dziennikiem "Bild".

Będą tańsze leki refundowane?


resort Zdrowia zapowiada rewolucję na rynku leków refundowanych - informuje reporterka RMF FM Kamila Biedrzycka. Wszystkie specyfiki mają próbować tak duża liczba samo, co zdaniem resortu doprowadzi do konkurencji między koncernami, a w efekcie do obniżenia cen lekarstw.

Japan Finance Minister: Time To Watch Forex Markets Carefully


Japanese Finance członek rządu Hirohisa Fujii said Thursday that now is an appropriate time for the country's policymakers to monitor the yen's upward trend, suggesting Tokyo doesn't koncepcja to immediately intervene in currency markets.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały istnieć prawdopodobnie ustawić zarządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu czasu producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Dowolny na oko skonfigurować nakaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy naglący oraz stale na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza środku dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy

wycena nieruchomości Warszawa

specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty plus przez cały czas na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wewnątrz dowolnej technice.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...