Dożynki - harmonogram uroczystości


Małgorzata Wiśniewska. Jaworzno

Anna Nafalska. Chełm Agnieszka Bolek. Wieruszów Katarzyna Stankiewicz. ChodówSamolot Lecha Kaczyńskiego Tu 154 rozbił się na lotnisku w Smoleńsku. pies z kulawą nogą nie przeżył katastrofy - powiedział gubernator obwodu smoleńskiego- podało rosyjskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Na pokładzie było 88 osób.
Elżbieta Wadowska. Tychy

Stan brzemienny w skutki oraz organizatorzy festiwalu Poznań Wzywa ogłaszają konkurs na skrótowy tekst prozatorski (max.15 stron) pt. „Ciemna stronica miasta”. Prace należy przekazywać do 25 kwietnia na adres konkurs.poznan.wzywa@gmail.com.


 

Jury w składzie: Piotr Śliwiński, Maria Franas, Jakub Eichler wyłoni laureatów, a uroczyste wyrok odbędzie się 6 maja 2010 roku o godzinie 16:30, w Klubokawiarni Meskal w Poznaniu, obok ulicy Nowowiejskiego 17. Dla zwycięzców nagrody książkowe!

 

Konkurs ma charakter prostolinijny i zwrócony jest do uczniów szkół licealnych i studentów. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie maksymalnie piętnastostronnicowego opowiadania pt.„Ciemna strona miasta”w terminie do 25. kwietnia 2010. na adres konkurs.poznan.wyzwa@gmail.com. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.1. Organizatorami konkursu są: gazeta forma ważny i festiwal Poznań wzywa. Ciemna strona miasta.

2. Konkurs ma profil prosty i ustawiony jest do uczniów szkół licealnych i studentów.

3. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie maksymalnie piętnastostronnicowego opowiadania pt.„Ciemna stronica miasta”. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach.

5. Oceny prac dokona jury w składzie: Piotr Śliwiński, Maria Franas, Jakub Eichler

6. Prace konkursowe wypada nadsyłać w terminie do 25. kwietnia 2010. na adres konkurs.poznan.wyzwa@gmail.com.

7. Organizatorzy nie zwracają nadesłanych tekstów.

8. Organizatorzy zastrzegają sobie norma prawna do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych opowiadań a do cytowania tych utworów w mediach bez dodatkowej zgody autorów a bez honorarium autorskiego.

10. Uroczyste wyrok odbędzie się 6 maja 2010 roku o godzinie 16:30, w Klubokawiarni Meskal w Poznaniu, pod ręką ulicy Nowowiejskiego 17.

11. O sprawach nie ujętych w Regulaminie decyduje koordynator projektu: Tomasz Bombrych (tomaszbombrych@gmail.com).

12. kandydatura do udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.


Agnieszka Niemczyk. Trzebinia

Maria Nowak. wysepka Wielkopolski Joanna Brygier. Łódź

Magda Babiuch. Skawina
phoca_thumb_s_akademia_szkolaRok szkolny 2009/2010 pora zacząć! Już dziś dziesiątki tysięcy uczniów z podstawówek, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powróci po wakacjach do regularniej edukacji. Jolanta Brzeszczak. Janówpierwsze danie miejsce dla programu Executive MBA, a drugie - dla programu European MBA, prowadzonych przy użyciu naszą uczelnię, przypadło w Rankingu Studiów MBA, ogłoszonym 11 maja 2010 r. przy użyciu miesięcznik Home&Market.
W tym miejscu publikować będziemy wszystkie najświeższe informacje na temat wyników matur.  Mariola Marek, Urszula Czerwińska. Gniezno

Scenariusz na Dzień Kobiet


Renata Superczyńska. Zacharzyn

zastosowanie matki w rodzinie


Beata Radwańska. Pisz

harmonogram imprezy pożegnania uczniów klas trzecich pt. "Podróż na wyspy szczęścia"


Katarzyna Grabowska, Krystyna Hajkowska, Halina Prystupa. Słupsk

test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy"


Renata Domagała. Kozienice

Bal Absolwenta MBA Koźmińskiego [Aktualności]


powyżej 80 absolwentów MBA natomiast przedstawicieli kadry uczelni 30 stycznia 2010 r. bawiło się na Balu Absolwenta MBA w Pałacu w Jabłonnie. W trakcie imprezy odbyła się loteria fantowa, w trakcie której udało się uzbierać w pewnym sensie 3 tys.zł. pieniądze przekazane zostaną na ekwipunek sali absolwenckiej, która insurekcja w nowej części budynku C.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały istnieć prawdopodobnie ustawić zarządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu czasu producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Dowolny na oko skonfigurować nakaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy naglący oraz stale na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza środku dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy

wycena nieruchomości Warszawa

specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty plus przez cały czas na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wewnątrz dowolnej technice.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...