Dożynki - harmonogram uroczystości


Małgorzata Wiśniewska. Jaworzno

Małgorzata Trzcionka, Milena Neugebauer. Będzin

phoca_thumb_s_egzamin1Ponad 67 tys. maturzystów przystąpiło do egzaminu pisemnego z wiedzy o społeczeństwie. WOS wypada do grupy najchętniej wybieranych przedmiotów na maturze; w tym roku szwung zdawania tego właśnie przedmiotu zadeklarowało plus minus 16 proc. maturzystów. Uprzejmie informujemy, że termin składania dokumentów na studia doktoranckie został przedłużony do 26 września 2009 r. Dodatkowe informacje wolno trwać telefonicznie: 022 519 21 83, 0606 807 780, mailowo: centrum@alk.edu.pl lub na stronie wwwMałgorzata Adamczuk. Puławy Grażyna Czeczot. Niziny Rankingi najlepszych wydziałów najpopularniejszych kierunków powstały na podstawie badań ankietowych między firm z branży konsultingowej, prawnej i szkoleniowej. W ankiecie zapytano, absolwentów której uczelni najchętniej by zatrudnili. Najpopularniejszymi kierunkami w zeszłym roku wg statystyk MNiSW było zarządzanie, pedagogika i prawo. zarządzanie ALK uplasowało się na 6 miejscu, zaś ustawa na 7!

Alicja Baran. Siemirowice

Barbara Górska, Anna Mieleszko. Bielsk Podlaski Bożena Rzeźniczuk. Lublin

phoca_thumb_s_egzamin1Ponad 67 tys. maturzystów przystąpiło do egzaminu pisemnego z wiedzy o społeczeństwie. WOS powinno się do grupy najchętniej wybieranych przedmiotów na maturze; w tym roku pociąg zdawania tego właśnie przedmiotu zadeklarowało w przybliżeniu 16 proc. maturzystów. Jadwiga Przestrzelska. Olsztynek Urszula Gajdecka, Małgorzata Magdziak. Poddębice - Zadzimphoca_thumb_s_kubek_kawaOkres sprawdzianów, testów, matury, egzaminów nie jest łatwym czasem. Piękna aura zachęca do łącznie abstrahując od siedzeniem w czterech ścianach. Niestety, nic z tego. W domu czekają książki, zeszyty, notatki i ogrom materiału do przyswojenia, bo przecieżÂ sądny dzień już za miesiąc, tydzień, jutro? Iwona Stasik. Piła Grzegorz Zdzymira. Warszawa

Socjalizacyjny działanie szkoły na rozwój społeczny dziecka


Beata Godyla. Mysłowice

scenariusz zajęć dotyczących znajomości topografii miasta dla młodzieży mieszkającej w internacie


Artur Niedzielski. Bydgoszcz

Teaching the English pronunciation


Agnieszka Olszewska. Olsztynek

Sportowe turniej rodzinne w grupie 0


Anna Chwesiuk. Stargard Szczeciński

W tym roku dużym zainteresowaniem cieszą się również jednodniowe wycieczki szkolne. W ofercie posiadamy również takie wycieczki szkolne Warszawa. Trudno jest zwiedzić w jeden dzień całą Warszawę, dlatego mamy bardzo rozbudowaną ofertę jeśli chodzi o jednodniowe wycieczki szkolne do Warszawy. Tak, żeby to klient zdecydował, które atrakcje chce odwiedzić. Zawsze liczymy, że w przyszłym roku szkoła powróci z zapytaniem i inne jednodniowe wycieczki szkolne.

Konspekt zajęć wyrównawczych dla klasy I


Janina Praczyk. Leszkowice

Nasz zespół specjalistów prowadzi szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola z zakresu wdrożenia RODO. Jeśli twoja firma chce przeprowadzić takie szkolenia w twojej siedzibie, organizujemy również szkolenia Rzeszów w takiej firmie. Nasi specjaliści dojadą do twojej firmy i przeprowadzą szkolenia Rzeszów na miejscu. To pozwoli ci uniknąć kosztów i problemów z wydelegowaniem pracowników. Nasze szkolenia Rzeszów organizujemy w nowoczesnej firmie i zwykle takie szkolenia nie trwa więcej niż kilka godzin. Wszystkie szkolenia Stalowa Wola organizujemy na bazie dostarczonego przez nas sprzętu. Dzięki temu nie musisz dostosowywać sali konferencyjnej do tego, żeby przeprowadzić szkolenia Stalowa Wola czy szkolenia Rzeszów.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...