Piłkarska gorączka dotarła na Antarktydę


ożywienie związana z mistrzostwami świata dociera wszędzie, chociażby na... Antarktydę. W jednej ze znajdujących się tam stacji będzie się trzymać kciuki reprezentacji Australii.

Trumna z ciałem Piotra Nurowskiego - prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, spoczęła w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Komunalnym (d. Wojskowy) na warszawskich Powązkach, wzdłuż mogiły jego poprzednika Stanisława Stefana Paszczyka. Kościoły katolickie we Włoszech instalują automatyczne dozowniki wody święconej, iżby zmniejszać się ryzyko grypą A/H1N1 - informuje BBC na swym portalu internetowym. Sąd w Edynburgu skazał na dożywocie 21-letniego Polaka Michała M., który na rozprawie przyznał się do gwałtu, uprowadzenia i uwięzienia 24-letniej Australijki - podała niezależna szkocka jedenasta muza STV.Władze Dubaju poszukują 11 Europejczyków podejrzanych o mord wysokiego rangą dowódcy zbrojnego skrzydła Hamasu. konkret Mahmuda al-Mabhuha znaleziono 20 stycznia. Władze Dubaju nie wykluczają, że za jego śmiercią stoi izraelski wywiad. Co w żadnym razie 19 osób zginęło, a około 20 zostało rannych w pożarze zabytkowego budynku w pobliżu jednej z głównych ulic Kalkuty - powiadomiła miejscowa straż pożarna. 29-letni Argentyńczyk Alejandro Roberto Gavatorta (ur. 21.03.1980r. w Galvez) od wtorku będzie trenował z pierwszym zespołem Jagiellonii. Zawodnik, który posiada również włoskie narodowość w pierwszy dzień tygodnia wieczorem ma pojawić się w Białymstoku, by przy użyciu parę najbliższych dni przedstawić się sztabowi szkoleniowemu naszego zespołu.

Angielski "The Sun" informuje, że w Manchesterze United kończy się okres Dymitara Berbatowa. w sąsiedztwie Old Trafford nie mają już cierpliwości do Bułgara, jaki od czasu przyjścia do klubu w 2008 roku wciąż nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań.

Turecki Trybunał ustrojowy rozwiązał w piątek główną partię polityczną wspierającą mniejszość kurdyjską - Demokratyczną Partię Społeczną (DTP) - z powodu jej powiązań z rebeliantami z Partii Pracujących Kurdystanu (PKK). Marcin Matkowski pożegnał się w sobotę z wielkoszlemowym turniejem Australian Open (z pulą nagród 22,14 mln dol. austral.) na twardych kortach w Melbourne Park. lokalny tenisista, grając w parze z Czeszką Kvetoslavą Peschke, odpadł w pierwszej rundzie gry mieszanej.

Na osiem lat więzienia jankeski wymiar sprawiedliwości skazał 44-letniego Ali al-Marri, kto przyznał się do wspierania Osamy Bin Ladena. "Uśpiony agent" Al-Kaidy oskarżony był o wspieranie terroryzmu. Państwo ?rodka wciąż mają nadzieję na osiągnięcie konsensusu w kwestii irańskiego programu nuklearnego i pragną znaleźć jak najszybciej rozstrzygnięcie - poinformował w środę stary chińskiej dyplomacji Yang Jiechi. grający godzinę bez wyrzuconego z boiska stopera Raula Albiola, Real był lepszy od Getafe. dubel bramki Higuaina uspokoiły Santiago Bernabeu. Do wtorku.Trwają poszukiwania jednego z najważniejszych członków rodziny królewskiej, szejka Ahmeda bin Zajeda al-Nahajana, młodszego brata władcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którego szybowiec wpadł do sztucznego jeziora na południe od Rabatu, stolicy Maroka - poinformował w sobotę serwis BBC. Łukasz Kubot spadł z 41. na 43. miejsce, a Michał Przysiężny z 94. na 99. w najnowszym notowaniu rankingu ATP World Tour tenisistów. Liderem pozostał portier Roger Federer. Zarzut korupcji w sporcie postawiła w piątek wrocławska prokuratura byłemu trzecioligowemu sędziemu piłkarskiemu Robertowi P. ze Szczecina. pan złożył już wyjaśnienia i został zwolniony do domu.

Kubica kontent ze swojego bolidu


Robert Kubica jest "bardzo zadowolony" ze swojego Renault R30 po testach, jakie odbyły się w hiszpańskim Jerez.

Pasażer nie chce zapiąć pasów? Musi wysiąść


kierowca samochodu ma obowiązek nakazać pasażerowi zapięcie pasów, a w razie dalszej odmowy musi się zatrzymać i wysadzić taką osobę - takie w szerokim zakresie nagłośnione we Włoszech funkcja zajął Sąd Najwyższy. W przeciwnym razie - wynika z orzeczenia - kierowca poniesie odpowiedzialność karną, gdy dojdzie do wypadku.

Rosja(nka) coraz piękniejsza


W Rosji jest coraz to więcej pięknych kobiet - tak bodaj twierdzi większość Rosjan. Z najnowszego sondażu wynika, że 60 proc. tamtejszych obywateli uważa, iż w ciągu ostatnich 15 lat przybyło urodziwych pań.

Szwecja: Prom pasażerski uwolniony z lodu na Bałtyku


Prom pasażerski Amorella z w przybliżeniu tysiącem osób na pokładzie został uwolniony z okowów lodu na Bałtyku i rano powrócił bezpiecznie do Sztokholmu.

Nie podał ręki, posadził niżej, a chwilowo przeprasza


Danny Ajalon, wiceminister spraw zagranicznych Izraela, przeprosił za sposób, w jaki potraktował ambasadora Turcji w Tel Awiwie. Ahmet Celikkol został wezwany dzięki Ajalona w związku z tureckim serialem, jaki Izrael uważa za antysemicki. w trakcie spotkania podsekretarz poniżał swojego rozmówcę - odmówił mu między innymi podania dłoni i wystawił na stół wręcz przeciwnie izraelską flagę.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały istnieć prawdopodobnie ustawić zarządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu czasu producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Dowolny na oko skonfigurować nakaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy naglący oraz stale na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza środku dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy

wycena nieruchomości Warszawa

specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty plus przez cały czas na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wewnątrz dowolnej technice.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...