Platforma: Bielecki możliwym premierem


Jan Krzysztof Bielecki premierem po Donaldzie Tusku? Taki kategoria jest może być - przyznają już oficjalnie prominentni politycy Platformy Obywatelskiej. Dwa dni po ogłoszeniu z wykorzystaniem szefa Pekao SA rezygnacji ze stanowiska, PO głośno mówi o planach pod Bieleckiego i poważniej pozycji, jaką ma on w tej partii.

Przewodniczący SLD Grzegorz Napieralski, oceniając dwa lata rządów Donalda Tuska, powiedział, że Platforma Obywatelska w tym czasie "nie zdemontowała IV RP Jarosława Kaczyńskiego". konflikt zbrojny wyborcza PiS zaczyna się na Jarosławie Kaczyńskim, a kończy na tysiącach osób, które przekonują do głosowania na niego. W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą kończy się niejaki łańcuch ich pracy. więc starają się go skorzystać tak efektywnie, jak się da. nie później niż do 6. marca odbędzie się referendum, w którym Islandczycy zdecydują w sprawie ewentualnego zwrotu 3,8 mld euro Wielkiej Brytanii i Holandii - zdecydował Parlament w Reykjaviku. rządy obu krajów rok temu wzięły na siebie zobowiązania islandzkiego banku Icesave, który zbankrutował, a w którym oszczędności mieli ich obywatele.ileś ponad piętnaście minut po 19 serca Polaków zabiją mocniej. Po pierwszy medal - jak się powszechnie uważa - wyruszy Justyna Kowalczyk. Przed nią 10 km trasy, której ona nie znosi. Polka wystartuje do głębi o 19.16 i 30 sekund polskiego czasu. kombinacja we Włoszech. Po remisie z Atalantą Bergamo, trener Interu Jose Mourinho miał wywrzaskiwać i odepchnąć jednego z dziennikarzy. ostro zareagował USSI - włoski związek profesjonalny dziennikarzy. W połowie czerwca baza wszystkich zarejestrowanych w Polsce samochodów stanie się dostępna przez net - zapowiada "Dziennik gazeta Prawna". Każdy, kto np. kupuje używany samochód, będzie mógł poddać próbie jego dane z dowodu rejestracyjnego.

Rozstawiona z numerem czwartym Amerykanka Venus Williams pokonała tenisistkę z Izraela Shahar Peer 6:3, 6:0 i awansowała do półfinału turnieju WTA Tour na kortach ziemnych w Madrycie.

sejm znowelizował w czwartek ustawę o ochronie zdrowia - przyjęte rozwiązania łagodzą pierwotne propozycje komisji zdrowia, według których całkowity zakaz palenia miał obowiązywać m.in. w lokalach gastronomicznych i rozrywkowych. pierwsze nieruchomości po likwidowanej Stoczni Gdynia już w rękach nowych właścicieli. Zarządca stoczni podpisał we wtorek w Gdańsku akty notarialne z firmami, które wygrały w licytacjach skład majątku zakładu.

- Fala na Wiśle nie powinna przekraczać korony wałów. Problemem jest niemniej jej długość, która rozmiękcza wały - mówił premier Donald Tusk po posłuchanie rządowego zespołu zarządzania kryzysowego. Jak dodał, syreni gród powinna "dać sobie radę, ale miastem specjalnej troski jest Włocławek". Nie znam Rysia, Mira, Zbycha ani Grzesia - sam jeden ani towarzysko. Nie ustalałam na cmentarzu czy stacji benzynowej, jak ma wyglądać prawo hazardowa - mówiła zanim komisją hazardową posłanka PiS Beata Kempa. Deklarując, że nie miała żadnego wpływu na forma przepisów, od legły u podstaw afery hazardowej. 55 proc. respondentów uważa, że w konstytucji należy wprowadzić zmiany w podziale kompetencji i uprawnień między prezydentem a rządem - wynika z sondażu CBOS. przeciw tego rodzaju zmianom opowiedziało się łącznie 22 proc. badanych.Frakcja Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej (KPRF) w Dumie Państwowej, niższej izbie parlamentu Rosji, żąda powołania komisji parlamentarnej do zbadania okoliczności śmierci polskich oficerów wziętych do niewoli w 1939 roku dzięki Armię Czerwoną. 34 - co najmniej tyle osób zostało zabitych w sześciu zamachach, do których doszło we wtorek w Bagdadzie - poinformowało irackie MSW. powyżej 100 osób zostało rannych. nasamprzód był Adam Małysz, nadal Justyna Kowalczyk, a obecnie - polskie panczenistki. Brązowe medalistki igrzysk olimpijskich w Vancouver w łyżwiarstwie szybkim - Katarzyna Woźnicka-Curuś, Katarzyna Woźniak i Luiza Złotowska - wylądowały we wtorek wieczorem na stołecznym lotnisku.

nadal pobity na Florydzie


Przyszedł okres na ostateczne rozstania z turniejem ATP w Miami. Na półfinale przygodę z amerykańskim turniejem zakończył Hiszpan Rafael Nadal, Szwed Robin Soederling i Rzeczpospolita Polska duet deblowa Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski.

Czesi chcą nabywać Odrę Wodzisław


Już niebawem głównym udziałowcem grającej w Ekstraklasie Odry Wodzisław Śląski być może pozostawać firma Rovina, która posiada już 20 proc. udziału w klubie. Czesi zainteresowani są wykupem kolejnych 30 proc. akcji, co da im połowę udziałów i rzeczywistą władzę w spółce.

Żegnają bohaterskiego nurka; nie miał rozkazu


Południowokoreański prezydent Lee Myung-bak zażądał przejrzystego dochodzenia w sprawie czwartkowego zatonięcia korwety Cheonan. Jednocześnie mieszkańcy Korei Południowej żegnają bohaterskiego nurka marynarki, który zginął w czasie akcji ratunkowej.

pirat i Travel mogą uratować nam życie


Dla jednych to ciężka praca, a dla innych przyjemna zabawa. Ratownicy górscy i psy wyszkolone do poszukiwań pod śniegiem na co dzień walczą o ludzkie życie. Choć czworonogi pracują równie ciężko jak ludzie, liczą przede wszystkim na dobrą zabawę i nagrodę za dobre realizacja swojej pracy.

"Żaden fabryka nie umrze już w ciszy"


- Wczoraj, z wielką powagą, parę tysięcy ludzi z całej własny upomniało się o kolegów z "Ceglarza" - mówił w TVN24 Janusz Śniadek, prezes "Solidarności" komentując piątkową demonstrację w Poznaniu. - Skończył się w Polsce czasy, że zakłady będą umierały w ciszy - dodał związkowiec.

producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co doba, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne oraz kalendarze książkowe. Cały istnieć prawdopodobnie ustawić zarządzenie na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu czasu producent kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dwadzieścia cztery godziny, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, aż do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne również kalendarze książkowe. Dowolny na oko skonfigurować nakaz na kalandarze aż do wnętrza naszej firmie. Nasza romans od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na zadanie stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy naglący oraz stale na czas. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wnętrza środku dowolnej technice. wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na sprawa stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy

wycena nieruchomości Warszawa

specjalne zniżki. Druk kalendarzy zapewniamy rzęsisty plus przez cały czas na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze z dowolnych nadrukiem wykonanym do wewnątrz dowolnej technice.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...