Platforma: Bielecki możliwym premierem


Jan Krzysztof Bielecki premierem po Donaldzie Tusku? Taki klasa jest możliwy - przyznają już oficjalnie prominentni politycy Platformy Obywatelskiej. Dwa dni po ogłoszeniu z wykorzystaniem szefa Pekao SA rezygnacji ze stanowiska, PO na głos mówi o planach pod Bieleckiego i poważniej pozycji, jaką ma on w tej partii.

U 77-letniej Słowenki doszło do zatrzymania akcji serca parę minut po tym, gdy zaszczepiono ją wbrew grypie A/H1N1 - poinformował słoweński resort zdrowia. Pełniący obowiązki głowy państwa marszałek Sejmu Bronisław Komorowski podpisał pierwsze danie ustawy. sygnatura znalazł się m.in. pod pięcioma aktami prawnymi, przyjętymi za pomocą niższa izba parlamentu w marcu. Termin przewidziany na ich podpisanie za pomocą głowę państwa dobiegał końca. Decyzje sędziów są wiążące i niepodważalne - powtórki meczu Francja-Irlandia nie będzie. FIFA podała swoje oficjalne stanowisko i rozwiała nadzieje Irlandczyków na ponowne rozegranie spotkania, po którym grupa z wysp pożegnała się z marzeniami o mundialu. Decydująca brama dla Francji padła po zagraniu ręką Thierry'ego Henry'ego.członek rządu zdrowia Ewa kopacz poinformowała w niedzielę w Moskwie, że lecz 14 ciał ofiar jest na tak duża liczba poprawnie zachowanych, iż dowód tożsamości może odbyć się bez problemu. W przypadku kolejnych 20 dowód tożsamości prawdopodobnie będzie mogła się odbyć dzięki znakom szczególnym - zaznaczyła. Jak poinformował lokalny alians Piłki Nożnej, same znakomitości uświetnią inaugurację stadionów Euro 2012. Do Poznania przyjadą Francuzi czy też Holendrzy, a na boisko etniczny w Warszawie Niemcy. W związku z epidemią grypy na Ukrainie, prezydent Wiktor Juszczenko zwrócił się o pomoc do Lecha Kaczyńskiego. własny przywódca nie odmówił i już podjął pierwsze kroki w tej sprawie. pomór grypy na Ukrainie zabiła już 48 osób, zachorowało na nią 150 tys.

Największy europejski wulkan podmorski w każdej chwili grozi wybuchem i może wywołać tsunami, które pochłonie południowe Włochy - podaje agencja AFP, powołując się na ostrzeżenia znanego włoskiego wulkanologa.

Źle się dzieje w kolejowej rodzinie. PKP Przewozy Regionalne toną w długach - zalegają ponad 100 mln zł spółce PKP InterCity oraz kilkadziesiąt milionów spółce PKP Polskie Linie Kolejowe. w tej chwili do Przewozów Regionalnych zapuka egzekutor - donosi "Rzeczpospolita". Bogdan Wenta wiesza psy na norweskiej parze sędziowskiej, która - jego zdaniem - wypaczyła pokłosie meczu półfinałowego z Chorwacją. A Norwegowie? Na oficjalnej stronie tamtejszej federacji piłki ręcznej pojawiła się notka, w której Kenneth Abrahamnsen i Arne Kristiansen, ocenieni są w samych superlatywach.

Prezydent Kolumbii Alvaro Uribe jest mizerny na grypę H1N1 - poinformował kategoria w Bogocie. W Sztokholmie rozpoczyna się w aktualny weekend tzw. siedem dni noblowski. zanim laureaci Nagrody Nobla otrzymają 10 grudnia medale oraz dyplomy, zwiedzą miedzy innymi muzeum Alfreda Nobla natomiast wygłoszą odczyty. Po raz pierwszy większa część imprez i spotkań będzie można przyjrzeć się w internecie. Reklamy w radiu i telewizji nie mogą być głośniejsze niż poprzedzające je programy. Od poniedziałku nadawcy będą z tego rozliczani dzięki Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Jeśli reklamy będą zbyt głośne, nadawców czekają kary finansowe.Samolot typu Boeing 737-800 etiopskich linii Ethiopian Airlines z ok. 90 osobami na pokładzie spadł do morza u wybrzeży Libanu, wkrótce po scena z międzynarodowego lotniska w Bejrucie. Większość pasażerów stanowili Libańczycy. Komunistyczna stronnictwo Chin w osobliwie wybranym momencie poinformowała w środę, że od powyżej roku jej członkinią jest kuzynka Dalajlamy XIV - pisze indyjska prasa. Bawarski minister spraw wewnętrznych Joachim Herrmann zapowiedział nową inicjatywę w sprawie delegalizacji krańcowo prawicowej Narodowo-Demokratycznej Partii niemiaszek (NPD) - podały w pierwszy dzień tygodnia niemieckie media.

dziecko pod baranem, czyli rodeo dla dzieci


Zamiast rozjuszonych koni - barany. miast odważnych kowboi - identycznie odważne dzieci. Taki niecodzienny pokaz rodeo jest dozwolone było oglądać w amerykańskim mieście Denver.

Jackson zarobił 20 mln w jeden dzień


Dokumentalny film o Michaelu Jacksonie bije rekordy popularności. Jak donoszą rosyjskie agencje, w ciągu jednego dnia "This is it" zarobił na całym świecie ponad 20 mln dolarów.

Korea Północna deklaruje wolę rozbrojenia


szczebel Korei Płn. w noworocznym komunikacie, opublikowanym w piątek, zadeklarował wolę denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego, dając nadzieję na ożywienie rozmów sześciostronnych i finis programu nuklearnego Phenianu - pisze AP.

W katastrofie zginęła także załoga samolotu


W katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku zginęło siedmioro członków załogi z 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego. To ten pułk odpowiada za obsługę lotów najważniejszych osób w państwie i bierze udział w ewakuacji Polaków z terytoriów innych państw.

Prezydencka debata: kandydaci się mijają


W środę odbędzie się dyskurs prezydencka organizowana dzięki studentów Uniwersytetu Warszawskiego. udział w niej zadeklarowali wszyscy niezależnie od Jarosławem Kaczyńskim. W niedzielę z kolei miałaby się odbyć debata czterech głównych kandydatów w Telewizji Publicznej. W tym przypadku zadeklarował, ale swoją nieobecność, Bronisław Komorowski. A może marszałek i szef PiS staną do pojedynku "jeden na jednego" w TVN i TVN24?

Nasz zespół specjalistów prowadzi szkolenia Rzeszów oraz szkolenia Stalowa Wola z zakresu wdrożenia RODO. Jeśli twoja firma chce przeprowadzić takie szkolenia w twojej siedzibie, organizujemy również szkolenia Rzeszów w takiej firmie. Nasi specjaliści dojadą do twojej firmy i przeprowadzą szkolenia Rzeszów na miejscu. To pozwoli ci uniknąć kosztów i problemów z wydelegowaniem pracowników. Nasze szkolenia Rzeszów organizujemy w nowoczesnej firmie i zwykle takie szkolenia nie trwa więcej niż kilka godzin. Wszystkie szkolenia Stalowa Wola organizujemy na bazie dostarczonego przez nas sprzętu. Dzięki temu nie musisz dostosowywać sali konferencyjnej do tego, żeby przeprowadzić szkolenia Stalowa Wola czy szkolenia Rzeszów.


    Menu dla tej witryny, nie jest jeszce skonfigurowane...